Jerzy Zalewski w Klubie Wnet

Obrazek

 

Już 10 czerwca o  godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Jerzym Zalewskim w Klubie Wnet przy ulicy Koszykowej 8.  Odbędzie się pokaz filmu „Oszołom”. Reżyser przybliży nam również swoją najnowszą książkę „Pod prąd”. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Adamiak – Sroczyńska.   

 

Książka Pod prąd. Przewodnik po IV Rzeczypospolitej to zbiór rozmów z niezwykłymi ludźmi, takimi jak: Anna Walentynowicz, Joanna i Andrzej Gwiazdowie, ks. Stanisław Małkowski, Leszek Żebrowski, Krzysztof Wyszkowski, którzy opowiadają o Polsce, o działalności na rzecz budowania niezależnego, silnego państwa, demaskują mechanizmy powstawania III Rzeczypospolitej – pookrągłostołowej.

 

 

Każda z 21 rozmów, znajdujących się w pierwszym tomie tego niezwykłego przewodnika, odsłania ważny problem, dotyka spraw przemilczanych, bądź w oficjalnym przekazie zakłamanych.

Czytaj więcej na stronie wydawnictwa 2 kolory

Jerzy Zalewski jest absolwentem Wydziału Wiedzy o Teatrze PWST w Warszawie i Wydziału Reżyserii na PWSFTviT w Łodzi. Był uczniem Wojciecha Jerzego Hasa, który uratował go przed wyrzuceniem z PWSFTviT.

 

 

Jest autorem wielu filmów fabularnych i dokumentalnych, m.in. Oszołom, przedstawiającego historię wykrycia afery FOZZ przez Michała Falzmanna i Obywatel poeta, poświęconego postaci Zbigniewa Herberta. Od połowy 2005 do września 2007 prowadził w TV Puls cykliczny program Pod prąd. Później ten sam program prowadził w telewizji TVP Info. Członek Rady Honorowej magazynu „Obywatel”

 

 

 

 

Zapraszamy!

 

 

 

Najnowszą książkę Jerzego Zalewskiego będzie można zakupić podczas spotkania w Księgarni Wnet!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s